LECO N-TYPEТехнологияи ҳуҷайра
Технологияи ҳуҷайраҳои нимбуридаи SMBB
Ҳуҷайраи дуҷонибаТехнологияҳои модулӣ
Иҷрои аълои зидди PID бо сарпӯши паст
Таъсири сояафкании нуқтаҳои гарми камтар
Натиҷаи қувваи баландтар BOS ва LCOE пасттар
● ISO9001:2015 Системаи идоракунии сифати хизматрасонӣ (СМ)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Сифати стандартии IEC61215/IEC61730
● Санҷишҳои IEC61701/IEC62716 Намак/Туман/Аммиак
| Батареяҳои офтобӣ | Монои навъи N |
| Шумораи ҳуҷайраҳо | 120 (6x20) |
| Андозаҳо | 2172 x 1303 x 35мм |
| Вазн | 35.0 кг |
| Шишаи пешӣ / қафоӣ | Шишаи нимҳароратёфтаи пӯшонидашудаи 2.0 мм |
| Чорчӯба | Хӯлаи алюминийи анодшуда (бо фишори баланд тақвият дода шудааст, ихтиёрӣ) |
| Қуттии пайвастшавӣ | Бо рейтинги Ip68 (3 диодҳои гузариш) |
| Кабелҳои баромад | 4.0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Дарозӣ метавонад танзим карда шавад | |
| Пайвасткунакҳо | Мутобиқати Mc4 |
| Санҷиши бори механикӣ | Пеш 5400Па / Қафо 2400Па |
| Синфи қудрат | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | |
| Қувваи максималӣ (Pmax) | 620 Вт | 472W | 625 Вт | 476W | 630 Вт | 480 Вт | 635W | 484W | 640 Вт | 488W |
| Шиддати занҷири кушода (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96В | 41.33V | 44.16В | 41.52В | 44.37V | 41.71V | 44.57В | 41.90В |
| Ҷараёни кӯтоҳи занҷир (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Шиддат дар қувваи максималӣ (Vmpp) | 36.21V | 33.98В | 36.44V | 34.20В | 36.67В | 34.41V | 36.90В | 34.62В | 37.12V | 34.83V |
| Қувваи максималии ҷорӣ (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| САМАРАДОРИИ МОДУЛ (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Нурдиҳӣ 1000W/m², ҳарорати ҳуҷайра 25ºC, AM1.5G
NMOT: Нурафшонӣ 800 Вт/м², ҳарорати муҳити зист 20ºC, суръати шамол 1 м/с, AM1.5G
| Фоидаи ақиб | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Самаранокии модул STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 713W | 719W | 725 Вт | 730 Вт | 736W |
| Самаранокии модул STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800 Вт |
| Самаранокии модул STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Қисмҳо барои як паллета | 32 |
| Паллетҳо барои як контейнер | 18 |
| Қисмҳо барои як контейнер | 576 |
| Ҳарорати модули амалиётӣ | -40℃ то +85℃ |
| Шиддати максималии система | 1500 DC (IEC) |
| Рейтинги ҳадди аксар барои фишангҳои силсилавӣ | 35А |
| Таҳаммулпазирии қувва | 0/+5W |
| Ҳарорати кори номиналӣ (NMOT) | 45±2℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорат Pmax | -0.30%/℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорати Voc | -0.24%/℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорат аз Isc | +0.04%/℃ |
Ширкати ALife Solar Technology, Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Почтаи электронӣ: gavin@alifesolar.com
Бинои 36, Ҳонгқиао Синюан, ноҳияи Чунчуан, шаҳри Нантонг, Чин
www.alifesolar.com