| ЛОИҲАИ БАРҚӢ | ПАРАМЕТРҲО | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Қувваи ҳадди аксар | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Шиддати оптималии корӣ | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Ҷараёни оптималии корӣ | Имп(А) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Шиддати занҷири кушода | Вок(В) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Ҷараёни кӯтоҳмуддат | Иск(А) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Диапазони ҳарорати кори модул | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Шиддати максималии система | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Ҷараёни ҳадди аксар | A | 25 | |||
| Диапазони таҳаммулпазирии қувва | % | 0~+3% | |||
| *STC (Шароити санҷиши стандартӣ): Нури фронталӣ 1000W/m², Ҳарорати ҳуҷайра 25℃, Спектри AM1.5. | |||||
| Ҳарорати кори номиналии ҳуҷайра | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Коэффисиенти ҳарорати максималии қувва | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Коэффитсиенти ҳарорати шиддати занҷири кушода | Вок | %/℃ | -0.24 |
| Коэффитсиенти ҳарорати ҷараёни кӯтоҳмуддат | Иск | %/℃ | 0.04 |
| Сатҳи бехатарӣ | Синфи II |
| Кафолати маҳсулот | 12 соли мавод ва технологияи маҳсулот |
| Кафолати барқ | 25 сол истеҳсоли қувваи хаттӣ |
| *Коҳиши нишондиҳанда дар соли аввал 2% аст. Аз соли оянда, коҳиши солона камтар аз 0,5% аст. Қувваи модул дар соли 25-ум на камтар аз 80% аст. | |
| Навъи ҳуҷайра | Ҳуҷайраи TOPCon 182×91мм |
| Тартиби ҳуҷайра | 144 дона (12×12) |
| Андозаи модул | 2260x1219x2.7мм |
| Вазни модул | 7.44 кг |
| Қуттии пайвастшавӣ | Рейтинги қуттӣ IP68 |
| Сими баромад | Дарозии шабакаи кабелӣ 4 мм², 500 мм. Дарозии кабелро метавон танзим кард |
| Навъи пайвасткунак | Мутобиқати MC4 |
| Чорчӯба | Н/А |
| Бори статикии пеш (фишори барф) | 5400Па |
| Бори статикии қафо (фишори шамол) | 2400Па |
| Нақлиёт | Мошини боркаши платформавӣ 13м | Мошини боркаши платформавӣ 17.5м | Контейнер 20'C | Контейнер 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Андоза | 13м | 17.5м | 20'C | 40'C |
| Паллет | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Қисм/Паллет | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Шумораи умумӣ | Соли 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Андозаи бастабандӣ (палет) | 2320*1110*1400мм | |||
| Қувваи максималӣ (Вт) | Самаранокии табдилдиҳӣ | Вазн | Кафолати маҳсулот | Кафолати барқ | Андозаҳои модул | Тартиби ҳуҷайра |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 сол | 25 сол | 2260x1219x2.7мм | 144 дона (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 сол | 25 сол | 2260x1110x2.7мм | 132 дона (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 сол | 25 сол | 2260x1020x2.7мм | 120 дона (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 сол | 25 сол | 2260x918x2.7мм | 108 дона (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 сол | 25 сол | 2260x825x2.7мм | 96 дона (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 сол | 25 сол | 2260x735x2.7мм | 84 дона (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 сол | 25 сол | 2260x644x2.7мм | 72 дона (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 сол | 25 сол | 1545x425x2.7мм | 72 дона (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 сол | 25 сол | 1150x927x2.7мм | 54 дона (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7кг/м² | 12 сол | 25 сол | 1750x1150x2.7мм | 80 дона (8x10) |
Ширкати ALife Solar Technology, Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Почтаи электронӣ: gavin@alifesolar.com
Бинои 36, Ҳонгқиао Синюан, ноҳияи Чунчуан, шаҳри Нантонг, Чин
www.alifesolar.com