LECO N-TYPEТехнологияи ҳуҷайра
Технологияи ҳуҷайраҳои нимбуридаи SMBB
Ҳуҷайраи дуҷонибаТехнологияҳои модулӣ
Иҷрои аълои зидди PID бо сарпӯши паст
Таъсири сояафкании нуқтаҳои гарми камтар
Натиҷаи қувваи баландтар BOS ва LCOE пасттар
● ISO9001:2015 Системаи идоракунии сифати хизматрасонӣ (СМ)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Сифати стандартии IEC61215/IEC61730
● Санҷишҳои IEC61701/IEC62716 Намак/Туман/Аммиак
| Батареяҳои офтобӣ | Монои навъи N |
| Шумораи ҳуҷайраҳо | 108 (6x18) |
| Андозаҳо | 1961 x 1134 x 33 мм |
| Вазн | 27.8 кг |
| Шишаи пешӣ / қафоӣ | Шишаи нимҳароратёфтаи пӯшонидашудаи 2.0 мм |
| Чорчӯба | Хӯлаи алюминийи анодшуда (бо фишори баланд тақвият дода шудааст, ихтиёрӣ) |
| Қуттии пайвастшавӣ | Бо рейтинги Ip68 (3 диодҳои гузариш) |
| Кабелҳои баромад | 4.0 мм² |
| 250мм (+) / 350мм (-) | |
| Дарозӣ метавонад танзим карда шавад | |
| Пайвасткунакҳо | Мутобиқати Mc4 |
| Санҷиши бори механикӣ | Пеш 5400Па / Қафо 2400Па |
| Синфи қудрат | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | |
| Қувваи максималӣ (Pmax) | 490 Вт | 368W | 495W | 372W | 500 Вт | 376W | 505W | 380 Вт | 510 Вт | 384W |
| Шиддати занҷири кушода (Voc) | 39.55В | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00В | 37.59V | 40.22В | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Ҷараёни кӯтоҳи занҷир (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Шиддат дар қувваи максималӣ (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50В | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Қувваи максималии ҷорӣ (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| САМАРАДОРИИ МОДУЛ (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22.71% | 22.93% | |||||
STC: Нурдиҳӣ 1000W/m², ҳарорати ҳуҷайра 25ºC, AM1.5G
NMOT: Нурафшонӣ 800 Вт/м², ҳарорати муҳити зист 20ºC, суръати шамол 1 м/с, AM1.5G
| Фоидаи ақиб | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 515 Вт | 520 Вт | 525 Вт | 530 Вт | 536W |
| Самаранокии модул STC (%) | 23.14% | 23.37% | 23.61% | 23.84% | 24.08% | |
| 15% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 564W | 569W | 575 Вт | 581W | 587W |
| Самаранокии модул STC (%) | 25.34% | 25.60% | 25.86% | 26.12% | 26.37% | |
| 25% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 613W | 619W | 625 Вт | 631W | 638W |
| Самаранокии модул STC (%) | 27.54% | 27.82% | 28.11% | 28.39% | 28.67% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Қисмҳо барои як паллета | 34 |
| Паллетҳо барои як контейнер | 24 |
| Қисмҳо барои як контейнер | 816 |
| Ҳарорати модули амалиётӣ | -40℃ то +85℃ |
| Шиддати максималии система | 1500 DC (IEC) |
| Рейтинги ҳадди аксар барои фишангҳои силсилавӣ | 30А |
| Таҳаммулпазирии қувва | 0/+5W |
| Ҳарорати кори номиналӣ (NMOT) | 45±2℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорат Pmax | -0.29%/℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорати Voc | -0.25%/℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорат аз Isc | +0.045%/℃ |
Ширкати ALife Solar Technology, Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Почтаи электронӣ: gavin@alifesolar.com
Бинои 36, Ҳонгқиао Синюан, ноҳияи Чунчуан, шаҳри Нантонг, Чин
www.alifesolar.com