LECO N-TYPEТехнологияи ҳуҷайра
Технологияи ҳуҷайраҳои нимбуридаи SMBB
Ҳуҷайраи дуҷонибаТехнологияҳои модулӣ
Иҷрои аълои зидди PID бо сарпӯши паст
Таъсири сояафкании нуқтаҳои гарми камтар
Натиҷаи қувваи баландтар BOS ва LCOE пасттар
● ISO9001:2015 Системаи идоракунии сифати хизматрасонӣ (СМ)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Сифати стандартии IEC61215/IEC61730
● Санҷишҳои IEC61701/IEC62716 Намак/Туман/Аммиак
| Батареяҳои офтобӣ | Монои навъи N |
| Шумораи ҳуҷайраҳо | 144 (6x24) |
| Андозаҳо | 2278 x 1134 x 30 мм |
| Вазн | 31.5 кг |
| Шишаи пешӣ / қафоӣ | Шишаи нимҳароратёфтаи пӯшонидашудаи 2.0 мм |
| Чорчӯба | Хӯлаи алюминийи анодшуда (бо фишори баланд тақвият дода шудааст, ихтиёрӣ) |
| Қуттии пайвастшавӣ | Бо рейтинги Ip68 (3 диодҳои гузариш) |
| Кабелҳои баромад | 4.0 мм² |
| 250мм (+) / 350мм (-) | |
| Дарозӣ метавонад танзим карда шавад | |
| Пайвасткунакҳо | Мутобиқати Mc4 |
| Санҷиши бори механикӣ | Пеш 5400Па / Қафо 2400Па |
| Синфи қудрат | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | |
| Қувваи максималӣ (Pmax) | 570 Вт | 429W | 575 Вт | 433W | 580 Вт | 437W | 585W | 441W | 590 Вт | 445 Вт |
| Шиддати занҷири кушода (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55В | 48.82В | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Ҷараёни кӯтоҳи занҷир (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Шиддат дар қувваи максималӣ (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80В | 43.00В | 39.95В |
| Қувваи максималии ҷорӣ (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| САМАРАДОРИИ МОДУЛ (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Нурдиҳӣ 1000W/m², ҳарорати ҳуҷайра 25ºC, AM1.5G
NMOT: Нурафшонӣ 800 Вт/м², ҳарорати муҳити зист 20ºC, суръати шамол 1 м/с, AM1.5G
| Фоидаи ақиб | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620 Вт |
| Самаранокии модул STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Самаранокии модул STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 713W | 719W | 725 Вт | 731W | 738W |
| Самаранокии модул STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Контейнер | 20'GP | 40'HQ |
| Қисмҳо барои як паллета | 36 | 36 |
| Паллетҳо барои як контейнер | 5 | 20 |
| Қисмҳо барои як контейнер | 180 | 720 |
| Ҳарорати модули амалиётӣ | -40℃ то +85℃ |
| Шиддати максималии система | 1500 DC (IEC) |
| Рейтинги ҳадди аксар барои фишангҳои силсилавӣ | 30А |
| Таҳаммулпазирии қувва | 0/+5W |
| Ҳарорати кори номиналӣ (NMOT) | 45±2℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорат Pmax | -0.29%/℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорати Voc | -0.25%/℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорат аз Isc | +0.045%/℃ |
Ширкати ALife Solar Technology, Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Почтаи электронӣ: gavin@alifesolar.com
Бинои 36, Ҳонгқиао Синюан, ноҳияи Чунчуан, шаҳри Нантонг, Чин
www.alifesolar.com