LECO N-TYPEТехнологияи ҳуҷайра
Технологияи ҳуҷайраҳои нимбуридаи SMBB
Ҳуҷайраи дуҷонибаТехнологияҳои модулӣ
Иҷрои аълои зидди PID бо сарпӯши паст
Таъсири сояафкании нуқтаҳои гарми камтар
Натиҷаи қувваи баландтар BOS ва LCOE пасттар
● ISO9001:2015 Системаи идоракунии сифати хизматрасонӣ (СМ)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Сифати стандартии IEC61215/IEC61730
● Санҷишҳои IEC61701/IEC62716 Намак/Туман/Аммиак
| Батареяҳои офтобӣ | Монои навъи N |
| Шумораи ҳуҷайраҳо | 132 (6x22) |
| Андозаҳо | 2384 x 1303 x 35 мм |
| Вазн | 38.5 кг |
| Шишаи пешӣ / қафоӣ | Шишаи нимҳароратёфтаи пӯшонидашудаи 2.0 мм |
| Чорчӯба | Хӯлаи алюминийи анодшуда (бо фишори баланд тақвият дода шудааст, ихтиёрӣ) |
| Қуттии пайвастшавӣ | Бо рейтинги Ip68 (3 диодҳои гузариш) |
| Кабелҳои баромад | 4.0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Дарозӣ метавонад танзим карда шавад | |
| Пайвасткунакҳо | Мутобиқати Mc4 |
| Санҷиши бори механикӣ | Пеш 5400Па / Қафо 2400Па |
| Синфи қудрат | АЛЕТ-690НД | АЛЕТ-695НД | АЛЕТ-700НД | АЛЕТ-705НД | АЛЕТ-710НД | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | |
| Қувваи максималӣ (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700 Вт | 532W | 705W | 536W | 710 Вт | 540 Вт |
| Шиддати занҷири кушода (Voc) | 47.95V | 45.52В | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54В | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Ҷараёни кӯтоҳи занҷир (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Шиддат дар қувваи максималӣ (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02В | 40.23V | 38.22В | 40.42В | 38.42V | 40.62В | 38.62V |
| Қувваи максималии ҷорӣ (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| САМАРАДОРИИ МОДУЛ (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Нурафшонӣ 1000W/м², ҳарорати ҳуҷайра 25°C, AM1.5G NMOT: Нурафшонӣ 800 Вт/м², ҳарорати муҳити зист 20°C, суръати шамол 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Фоидаи ақиб | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 725 Вт | 730 Вт | 735W | 740 Вт | 746W |
| Самаранокии модул STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Самаранокии модул STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Самаранокии модул STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Қисмҳо барои як паллета | 32 |
| Паллетҳо барои як контейнер | 18 |
| Қисмҳо барои як контейнер | 576 |
| Ҳарорати модули амалиётӣ | -40℃ то +85℃ |
| Шиддати максималии система | 1500 DC (IEC) |
| Рейтинги ҳадди аксар барои фишангҳои силсилавӣ | 35А |
| Таҳаммулпазирии қувва | 0/+5W |
| Ҳарорати кори номиналӣ (NMOT) | 45±2℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорат Pmax | -0.30%/℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорати Voc | -0.24%/℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорат аз Isc | +0.04%/℃ |
Ширкати ALife Solar Technology, Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Почтаи электронӣ: gavin@alifesolar.com
Бинои 36, Ҳонгқиао Синюан, ноҳияи Чунчуан, шаҳри Нантонг, Чин
www.alifesolar.com