LECO N-TYPEТехнологияи ҳуҷайра
Технологияи ҳуҷайраҳои нимбуридаи SMBB
Ҳуҷайраи дуҷонибаТехнологияҳои модулӣ
Иҷрои аълои зидди PID бо сарпӯши паст
Таъсири сояафкании нуқтаҳои гарми камтар
Натиҷаи қувваи баландтар BOS ва LCOE пасттар
● ISO9001:2015 Системаи идоракунии сифати хизматрасонӣ (СМ)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Сифати стандартии IEC61215/IEC61730
● Санҷишҳои IEC61701/IEC62716 Намак/Туман/Аммиак
| Батареяҳои офтобӣ | Монои навъи N |
| Шумораи ҳуҷайраҳо | 156 (6x26) |
| Андозаҳо | 2465 x 1134 x 33 мм |
| Вазн | 34.8 кг |
| Шишаи пешӣ / қафоӣ | Шишаи нимҳароратёфтаи пӯшонидашудаи 2.0 мм |
| Чорчӯба | Хӯлаи алюминийи анодшуда (бо фишори баланд тақвият дода шудааст, ихтиёрӣ) |
| Қуттии пайвастшавӣ | Бо рейтинги Ip68 (3 диодҳои гузариш) |
| Кабелҳои баромад | 4.0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Дарозӣ метавонад танзим карда шавад | |
| Пайвасткунакҳо | Мутобиқати Mc4 |
| Санҷиши бори механикӣ | Пеш 5400Па / Қафо 2400Па |
| Синфи қудрат | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | |
| Қувваи максималӣ (Pmax) | 620 Вт | 467W | 625 Вт | 471W | 630 Вт | 475 Вт | 635W | 479W | 640 Вт | 483W |
| Шиддати занҷири кушода (Voc) | 55.64V | 52.67В | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10В |
| Ҷараёни кӯтоҳи занҷир (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Шиддат дар қувваи максималӣ (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99В | 46.42V | 43.11V | 46.55В | 43.24V |
| Қувваи максималии ҷорӣ (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| САМАРАДОРИИ МОДУЛ (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Нурафшонӣ 1000W/м², ҳарорати ҳуҷайра 25°C, AM1.5G NMOT: Нурафшонӣ 800 Вт/м², ҳарорати муҳити зист 20°C, суръати шамол 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Фоидаи ақиб | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Самаранокии модул STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 713W | 719W | 725 Вт | 730 Вт | 736W |
| Самаранокии модул STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800 Вт |
| Самаранокии модул STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Қисмҳо барои як паллета | 34 |
| Паллетҳо барои як контейнер | 16 |
| Қисмҳо барои як контейнер | 544 |
| Ҳарорати модули амалиётӣ | -40℃ то +85℃ |
| Шиддати максималии система | 1500 DC (IEC) |
| Рейтинги ҳадди аксар барои фишангҳои силсилавӣ | 30А |
| Таҳаммулпазирии қувва | 0/+5W |
| Ҳарорати кори номиналӣ (NMOT) | 45±2℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорат Pmax | -0.29%/℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорати Voc | -0.25%/℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорат аз Isc | +0.045%/℃ |
Ширкати ALife Solar Technology, Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Почтаи электронӣ: gavin@alifesolar.com
Бинои 36, Ҳонгқиао Синюан, ноҳияи Чунчуан, шаҳри Нантонг, Чин
www.alifesolar.com