LECO N-TYPEТехнологияи ҳуҷайра
Технологияи ҳуҷайраҳои нимбуридаи SMBB
Ҳуҷайраи дуҷонибаТехнологияҳои модулӣ
Иҷрои аълои зидди PID бо сарпӯши паст
Таъсири сояафкании нуқтаҳои гарми камтар
Натиҷаи қувваи баландтар BOS ва LCOE пасттар
● ISO9001:2015 Системаи идоракунии сифати хизматрасонӣ (СМ)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Сифати стандартии IEC61215/IEC61730
● Санҷишҳои IEC61701/IEC62716 Намак/Туман/Аммиак
| Батареяҳои офтобӣ | Монои навъи N |
| Шумораи ҳуҷайраҳо | 132 (6x20) |
| Андозаҳо | 2382 x 1134 x 33 мм |
| Вазн | 33.8 кг |
| Шишаи пешӣ / қафоӣ | Шишаи нимҳароратёфтаи пӯшонидашудаи 2.0 мм |
| Чорчӯба | Хӯлаи алюминийи анодшуда (бо фишори баланд тақвият дода шудааст, ихтиёрӣ) |
| Қуттии пайвастшавӣ | Бо рейтинги Ip68 (3 диодҳои гузариш) |
| Кабелҳои баромад | 4.0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Дарозӣ метавонад танзим карда шавад | |
| Пайвасткунакҳо | Мутобиқати Mc4 |
| Санҷиши бори механикӣ | Пеш 5400Па / Қафо 2400Па |
| Синфи қудрат | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | |
| Қувваи максималӣ (Pmax) | 605W | 454W | 610 Вт | 458W | 615W | 462W | 620 Вт | 466W | 625 Вт | 470 Вт |
| Шиддати занҷири кушода (Voc) | 48.75V | 45.70В | 48.94В | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50В | 46.54V |
| Ҷараёни кӯтоҳи занҷир (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Шиддат дар қувваи максималӣ (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99В | 38.47В | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50В | 39.01V |
| Қувваи максималии ҷорӣ (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| САМАРАДОРИИ МОДУЛ (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Нурафшонӣ 1000W/м², ҳарорати ҳуҷайра 25°C, AM1.5G NMOT: Нурафшонӣ 800 Вт/м², ҳарорати муҳити зист 20°C, суръати шамол 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Фоидаи ақиб | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Самаранокии модул STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Самаранокии модул STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Қувваи максималӣ (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Самаранокии модул STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Қисмҳо барои як паллета | 34 |
| Паллетҳо барои як контейнер | 20 |
| Қисмҳо барои як контейнер | 680 |
| Ҳарорати модули амалиётӣ | -40℃ то +85℃ |
| Шиддати максималии система | 1500 DC (IEC) |
| Рейтинги ҳадди аксар барои фишангҳои силсилавӣ | 30А |
| Таҳаммулпазирии қувва | 0/+5W |
| Ҳарорати кори номиналӣ (NMOT) | 45±2℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорат Pmax | -0.29%/℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорати Voc | -0.25%/℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорат аз Isc | +0.045%/℃ |
Ширкати ALife Solar Technology, Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Почтаи электронӣ: gavin@alifesolar.com
Бинои 36, Ҳонгқиао Синюан, ноҳияи Чунчуан, шаҳри Нантонг, Чин
www.alifesolar.com