LECO N-TYPEТехнологияи ҳуҷайра
Технологияи ҳуҷайраҳои нимбуридаи SMBB
Технологияҳои SMBB
Иҷрои аълои зидди PID бо сарпӯши паст
Таъсири сояафкании нуқтаҳои гарми камтар
Натиҷаи қувваи баландтар BOS ва LCOE пасттар
● ISO9001:2015 Системаи идоракунии сифати хизматрасонӣ (СМ)
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Сифати стандартии IEC61215/IEC61730
● Санҷишҳои IEC61701/IEC62716 Намак/Туман/Аммиак
| Батареяҳои офтобӣ | Монои навъи N |
| Шумораи ҳуҷайраҳо | 96 (6x16) |
| Андозаҳо | 1762 x 1134 x 30 мм |
| Вазн | 21.0 кг |
| Шишаи пеш | Шишаи бо пӯшонидашудаи 3.2 мм бо ғафсии ҳароратнок |
| Чорчӯба | Хӯлаи алюминийи анодшуда (бо фишори баланд тақвият дода шудааст, ихтиёрӣ) |
| Қуттии пайвастшавӣ | Бо рейтинги Ip68 (3 диодҳои гузариш) |
| Кабелҳои баромад | 4.0 мм² |
| 250мм (+) / 350мм (-) | |
| Дарозӣ метавонад танзим карда шавад | |
| Пайвасткунакҳо | Мутобиқати Mc4 |
| Санҷиши бори механикӣ | Пеш 5400Па / Қафо 2400Па |
| Синфи қудрат | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | STC | НМОТ | |
| Қувваи максималӣ (Pmax) | 435 Вт | 326W | 440 Вт | 330 Вт | 445 Вт | 334W | 450 Вт | 338W | 455 Вт | 342W |
| Шиддати занҷири кушода (Voc) | 34.71V | 32.54В | 34.96В | 32.78V | 35.20В | 33.03V | 35.43V | 33.28V | 35.67В | 33.52В |
| Ҷараёни кӯтоҳи занҷир (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Шиддат дар қувваи максималӣ (Vmpp) | 29.35V | 27.50В | 29.57В | 27.72V | 29.79V | 27.95V | 30.00В | 28.17В | 30.21V | 28.39V |
| Қувваи максималии ҷорӣ (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| САМАРАДОРИИ МОДУЛ (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.65% | |||||
| STC: Нурафшонӣ 1000W/м², ҳарорати ҳуҷайра 25°C, AM1.5G NMOT: Нурафшонӣ 800 Вт/м², ҳарорати муҳити зист 20°C, суръати шамол 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Контейнер | 40'HQ |
| Қисмҳо барои як паллета | 36 |
| Паллетҳо барои як контейнер | 26 |
| Қисмҳо барои як контейнер | 936 |
| Ҳарорати модули амалиётӣ | -40℃ то +85℃ |
| Шиддати максималии система | 1500 DC (IEC) |
| Рейтинги ҳадди аксар барои фишангҳои силсилавӣ | 30А |
| Таҳаммулпазирии қувва | 0/+5W |
| Ҳарорати кори номиналӣ (NMOT) | 45±2℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорат Pmax | -0.29%/℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорати Voc | -0.25%/℃ |
| Коэффитсиенти ҳарорат аз Isc | +0.045%/℃ |
Ширкати ALife Solar Technology, Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Почтаи электронӣ: gavin@alifesolar.com
Бинои 36, Ҳонгқиао Синюан, ноҳияи Чунчуан, шаҳри Нантонг, Чин
www.alifesolar.com